تبلیغات
دانستنی ها - آشنایی با سازه های ماکارونی
دانستنی ها
وقت خشم و وقت شهوت مرد کو طالب مردی چنینم کو به کو

آشنایی با سازه های ماکارونی

مقدمه :

دروس سازه ای كه در رشته مهندسی عمران در دانشگاه های ایران تدریس می شود ، معمولا به طور كلی به صورت تئوریك تدریس می گردد و دانشجویان كمتر این دروس را به صورت عملی تجربه می كنند ، بنابراین شاید فهم این دروس به صورت عمیق در حین دوران تحصیل ممكن نباشد .

ساخت سازه هایی توسط فولاد و یا بتن صرفا برای آموزش هم مقدور نمی باشد ، چرا كه هزینه تمام شده این كار بسیار بالا است .

بنابرلین در سرتاسر دانشگاههای معتبر دنیا ، سعی شده است ، تا بااستفاده از مصالح ارزان قیمت ( به جای بتن وفولاد ) و مدل كردن سازه های واقعی توسط این مصالح ، آموزش دروس سازه ای به صورت عملی ممكن شود .

ماكارونی یكی از این مصالح جایگزین می باشد . این عنصر سازه ای جدید به دلیل برخی از خصوصیات ویژه مثل ( سبكی ، دسترسی ساده و ارزان بودن ) بیشتر از دیگر مصالح مشابه مورد توجه قرار گرفته است .

 چگونه شروع كنیم ؟

             

برای وارد شدن به این رشته شما باید دارای خصوصیات اخلاقی چون كنجكاوی ، خلاقیت ، صبر ، همت و تلاش فراوانی باشید .

این خصوصیان به این علت مطرح گردید كه در ساخت و طراحی یك سازه موفق علاوه بر آگاهی از علوم مهندسی به این ویژگی ها نیازمند هستید . چرا كه ممكن در طراحی و ساخت یك سازه شما روز ها و هفته ها تلاش نمایید ، ولی در نهایت به دلیل یك اشتباه كوچك در طراحی یا ساخت ، سازه شما به حداقل ركورد مورد نظر نرسد .

هیجان انگیزترین بخش كار شما مربوط به زمان بارگذاری سازه می باشد ، كه سازه ای كه مدت زیادی برای طراحی و ساخت آن صرف كرده اید در نهایت در جلوی چشمان شما منهدم می گردد ، ولی آیا ركورد مورد نظر بدست می آید یا خیر ؟ 

بطور خلاصه برای ساخت یك سازه شما باید مراحل زیر را در پیش گیرید :

1-كشف خصوصیات عنصر سازه ای جدید با انجام آزمایش های ساده ولی دقیق . این مرحله شامل آزمایشهایی برای رسیدن به خصوصیاتی چون حداكثر تنش كششی ، حداكثر تنش فشاری ، مدول الاستیسیته، حداكثر بار بحرانی در كمانش و غیره می باشد .

2-كار بر روی خصوصیات عنصر سازه ای جدید   ( ماكارونی ) و دست یافتن به نقاط ضعف و یا قدرت آن .

3- آشنایی با یك نرم افزار رایانه ای برای تحلیل و طراحی سازه . ( بطور مثال : SAP 2000  )

4- تحلیل سازه های ساخته شده در گذشته و رسیدن به نقاط ضعف و یا قدرت آنها .

5- طراحی سازه با توجه به اطلاعات بدست آمده.

6- تلاش برای رسیدن به بهینه ترین طرح ( بهینه سازی ) .

7 – ساخت سازه توسط ماكارونی و چسب . 

تكنیك های ساخت سازه ماكارونی :

ماكارونی :

این عنصر سازه ای در برابر كشش و فشار ( اگر طول آن كوتاه باشد و دچار كمانش نگردد ) مقاومتی خوبی از خود نشان می دهد ، ولی مقاومت آن در برابر خمش بسیار كم است . به همین علت باید تا حد امكان سعی نمود ، تا سازه ها به گونه ای طرح شوند كه اعضای آن كمترین خمش ممكن را تحمل نمایند .

در واقع  تابع هدف در بهینه سازی سازه خمش و وزن سازه می باشد . یعنی سازه ها باید به گونه ای طرح شوند ، كه كمترین خمش در آنها به وجود آید  و در عین حال با كمترین وزن بیشترین مقاومت را از خود نشان دهند .

یك نكته مهم در مورد سازه های ساخته شده توسط ماكارونی این است ، كه در هنگام ساخت و یا بعد از آن نباید در مكانی كه در آن رطوبت و گرمای هوا بالا است قرار گیرد ، زیرا در این صورت ماكارونی ترك می خورد . 

چسب :

برای ایجاد اتصالات در اعضاء ، آنها را به صورت سر به سر قرار داده و سپس در محل گره ها از چسب استفاده نماییم .

1- اتصال مفصلی :

برای به وجود آوردن چنین اتصالی باید از چسب حرارتی ( چسب تفنگی ) استفاده نمود . زیرا این چسب علاوه بر چسباندن اعضاء به یكدیگر ، آنقدر انعطاف پذیر است ، كه به اعضاء این اجازه را می دهد تا در محل گره ها تا اندازه ای دوران نمایند .

2-اتصال صلب :

برای ایجاد اتصالات صلب می توان از دو چسب :

        · دوقلو (EPOXY )

        · قطره ای (SUPPER GLUE   )

اگر از چسب دوقلو استفاده می كنید ، این چسب این قابلیت را دارد ، كه فضای خالی بین اعضاء در محل گره ها را پر نموده و نیازی نیست كه شما ماكارونی ها را تراش داده و در كنار هم قرار دهید . اما عیب این چسب این است ، كه وزن تمام شده سازه  بالا می رود.

ولی چنانچه از چسب قطره ای استفاده می كنید ، اعضاء در محل گره ها باید تراش مناسب داده شوند ، تا سطح تماس افزایش یابد ، چراكه اصولا این چسب فضاپركن نمی باشد و فقط در سطوحی كه اعضاء تماس مستقیم با هم دارند اتصال ایجاد می نماید . ولی در مقابل ، اگر از این چسب استفاده نمایید ، وزن تمام شده سازه كمتر خواهد شد .

   چگونگی ساخت  :

بعد از آنكه طراحی نهایی را انجام دادید ، می توانید برای ساخت ، طرح نهایی را در ابعاد واقعی بر روی یك كاغذ پوستی بكشید و سپس كاغذ را توسط چسب شیشه ای به یك سطح شیشه ای صاف بچسبانید . سپس اعضاء را طبق نقشه از ماكارونی تولید كرده و در روی نقشه روی خط مربوط به خود بگذارید و برای جلوگیری از لغزیدن ماكارونی می توانید از خمیر بازی برای محكم كردن عضو بر روی كاغذ پوستی استفاده نمایید . سپس در محل گره ها از چسب استفاده نمایید . بدین ترتیب می توانید ، آن قسمتهایی از سازه را كه به صورت صفحه ای هستند ، را با دقت بالایی تولید نمایید.

بعد از آنكه قسمت های صفحه ای را بدین روش تولید كردید ، این قسمت ها را با دقت زیاد به هم متصل نمایید ، تا سازه نهایی آماده گردد.  

چگونه ركورد را پیش بینی نماییم ؟

ابتدا باید با آزمایش های ساده و ابتكاری حداكثر مقاومت كششی‌ ، مقاومت فشاری ( برای طول مشخص ) ، مقاومت خمشی ، مقاومت برشی را برای ماكارونی مورد استفاده بدست آوریم ، سپس سازه مورد نظر خود را تحت حداكثر بار پیش بینی شده تحلیل كنیم ، اگر نیروهای كششی ، فشاری ، خمشی و برشی ناشی از تحلیل از مقاومت های بدست آمده در آزمایش بیشتر باشد ، آن سازه فرو خواهد ریخت . 

تحلیل را برای بارهای مختلف انجام می دهیم  ، آن باری كه نیروهای بدست آمده از آن در اعضاء ناشی از تحلیل ، بیشترین نزدیكی را به حداكثر مقاومت های بدست آمده از آزمایش داشته باشد ، ركورد تئوریك خواهد بود .

به علت وجود خطا در ساخت و یا دیگر خطاهای ممكن باید ركورد تئوریك بدست آمده را در یك ضریب اطمینان ( مثلا .75   - با توجه به نظر طراح ) ضرب كرد ، تا ركورد عملی بدست آید با این كار شما می توانید قبل از اینكه سازه مورد نظر را بارگذاری كنید ، حداكثر ركورد آن را حدس بزنید .  

چگونه سازه ماكارونی را بهینه كنیم ؟

 

برای بهینه كردن سازه باید یك تابع هدف تعریف كنیم .

تابع هدف در مورد سازه های ماكارونی دو چیز است :

1-  وزن سازه .

2-   خمش موجود در اعضاء.

سازه مورد نظر را باید طوری طراحی نماییم ، كه در قبال كمترین وزن بیشترین ركورد را بدست آوریم .

همچنین سازه باید به گونه ای طراحی گردد ، كه خمش موجود در اعضای آن به حداقل ممكن برسد . چراكه همانطور كه گفته شد ، ماكارونی در برابر خمش بسیار ضعیف می باشد .

برای اینكه خمش موجود در اعضاء را به حداقل برسانیم باید از روش تخم مرغ استفاده نماییم . در تخم مرغ وقتی آن را از بالا و پایین فشار می دهیم نمی شكند . علت این امر این است ، كه نیروی فشاری وارد به خاطر انحنای موجود در تخم مرغ ، قسمت اعظم آن به صورت فشار انتقال پیدا می كند و قسمت كمی از آن تبدیل به خمش می شود . كه همین اصل در واقعیت باعث بوجود آمدن پل های قوسی  شده است .

از طرف دیگر سازه باید به گونه ای طراحی گردد ، كه تقریبا تمام اعضای اصلی با تمام ظرفیت خود كار كنند . یعنی اینكه در هنگام شكست سازه تمام اعضای اصلی به حداكثر مقاومت خود رسیده باشند و تقریبا  خراب شدن سازه در اثر شكست همزمان تمام اعضای اصلی صورت گیرد . در این صورت می توان گفت كه، از تمام اعضاء به نحو احسن استفاده شده است .

--------------------------------------------------------------------------------------------

هدف از استفاده از ماكارونی به عنوان عنصر سازه ای :


1- در واقع ماكارونی بر خلاف فولاد و بتن عنصر سازه ای ناشناخته ای می باشد . این بدان معنی است كه خصوصیات ماكارونی شامل حداكثر تنش كششی ، حداكثر تنش فشاری ، مدول الاستیسیته ، نحوه كمانش ماكارونی و دیگر خصوصیات ماكارونی كه مورد نیاز برای طراحی و تحلیل سازه می باشند ، ناشناخته می باشد و تنها راه بدست آوردن این ویژگیها ایجاد وابداع آزمایش های ساده و دقیق می باشد .

2- ماكارونی بر خلاف بتن و فولاد دارای ضعف های زیادی می باشد و این ضعف ها كار را برای طراح مشكل تر می كند و اینجاست كه ابداعات و خلاقیت هنر نمایی می كنند و برای رسیدن به ركورد های بالا بهینه سازی سازه ها مطرح می گردد .

3- ارزان بودن ماكارونی نسبت به مصالحی چون فولاد وبتن .اهداف كلی طرح :

1- این طرح در وهله اول به عنوان یك طرح آموزشی می تواند بسیار مفید و سودمند برای دانشجویان رشته مهندسی عمرانو معماری ایفای نقش نماید ، زیرا این امكان را به دانشجویان می دهد كه ، با استفاده از مصالح ارزان ، سبك و قابل دسترس ( ماكارونی به جای بتن و فولاد ) دست به طراحی و ساخت سازه های مختلف زده و با این كار كلیه دروس فراگرفته در رشته سازه را به عمل تجربه نمایند .

2- دانشجویان می بایست با استفاده از مسائل تئوریك فرا گرفته در دروس مقاومت مصالح و آزمایشگاه های مربوط به آن تلاش نمایند تا خصوصیات عنصر سازه ای جدید را كشف نمایند .

3- دانشجویان می بایست با استفاده از تحلیل سازه ها و با بكارگیری نرم افزار های كامپیوتری به طراحی و آنالیز سازه مورد نظر بپردازند.

4- طراحی و ساخت یك سازه بهینه كه تحت عنوان بهینه سازی سازه ها مطرح است .

معرفی انواع مختلف سازه های ماكارونی


سازه های فشاری :

نوعی پل با دهانه كوتاه ، كه اكثر اعضای آن در فشار می باشند . از مزیت های این رشته از مسابقات طراحی اعضای فشاری و بررسی پدیده كمانش در آنها می باشد .

Tower Crain - 2

دراین نوع از سازه های ماكارونی ، هدف طراحی جرثقیلهایی است كه بر روی برجهای بلند به كار گرفته می شوند .

این سازه ها باید قادر باشند با داشتن ارتفاع معین شعاع خاصی را تحت پوشش قرار دهند .

3-پل با بار متمركز :

این سازه از به هم پیوستن دو خرپای دوبعدی به وجود می آید و بارگذاری از وسط دهانه صورت می گیرد .

این نوع پل هر سه نوع عضو فشاری ، كششی و خمشی را دارا می باشد .


-پل با بار گسترده 4

پل به شكل ظاهری خرپا می باشد ، كه بارگذاری به صورت گسترده و یكنواخت در تمام طول دهانه صورت می گیرد . در عمل می توان چنین فرض كرد كه تمام وسایل نقلیه به دلیل ترافیك به صورت ثابت بر روی پل قرار گرفته اند .پل با بار متحرك :

این نوع از سازه ماكارونی در واقع پیشرفته ترین و كامل ترین حالت از سازه ها می باشد ، كه در آن طراحان اقدام به طراحی یك پل واقعی می كنند .

بار قرار گرفته بر روی پل به صورت متحرك می باشد ، كه این امر با عبور دادن یك وسیله نقلیه كوچك با سرعت معین ، كه بر روی آن وزنه قرار داده می شود ، صورت می گیرد .آئین نامه سازه های فشاری:سازه های فشاری :

این نوع از سازه ها در واقع نوعی پل با دهانه كوتاه هستند ، با این تفاوت كه اكثر اعضای سازه نیروی فشاری را تحمل می كنند . هدف از طراحی این سازه ها رسیدن به بالاترین بار تحمل شده در قبال كمترین وزن سازه می باشد.

هر گروه تنها قادر به ساخت یك سازه می باشد. هر گونه كوتاهی و قصور در مورد نحوه چسباندن اعضا به یكدیگر بر عهده خود شركت كنندگان می باشد .نوع مصالح :

تمام گروه های شركت كننده ملزم به استفاده از یك نوع ماكارونی، با مقطع دایره ای، به قطر خارجی حداكثر 4 میلی متر می باشند ، كه نوع ومارك شركت تولید كننده متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین چسب به كار رفته در سازه می تواند از سه نوع چسب :

1.حرارتی

Epoxy 2. ( دوقلو )

Supper glow 3 .( قطره ای ) باشد.

ابعاد :

1. حداقل دهانه پل برابر 15 سانتی متر می باشد.

2. .عرض عرشه پل حداقل برابر 10 سانتی متر می باشد و سطح زیرین عرشه پل باید حداقل 5/7 سانتی متر بالاتر از سطح زمین باشد.

3. طول پل بین 15 تا 45 سانتی متر و عرض آن بین 10 تا 20 سانتی متر باشد.

4. حداقل ارتفاع تراز بالای عرشه پل تا سطح زمین 75/8 سانتی متر می باشد.قوانین :

1. حداكثر تعداد اعضای گروه 3 نفر می باشد.

2. هرگونه تغییردر جنس ماكارونی از قبیل ( پركردن ماكارونی با چسب یا مواد دیگر ، حرارت دادن ماكارونی و غیره ) پذیرفته نخواهد شد.همچنین شركت كنندگان فقط از چسب در محل اتصالات می توانند استفاده نمایند.

3. بریدن ، قطع كردن و شكستن ماكارونی قانونی می باشد.

4. حداكثر وزن پل 450 گرم می باشد.

5. شركت كنندگان حداكثر مجاز به چسباندن 2 رشته ماكارونی به یكدیگر و تشكیل پروفیل جدید هستند.

6. به كار بردن هر ماده دیگری به غیر از ماكارونی و چسب مجاز نمی باشد.7. شركت كنندگان قادر هستند از دیگر منابع برای كمك در طراحی سازه بهینه كمك بگیرند.

8 . قبل از بارگذاری تمام سازه ها چه از نظر نوع مصالح وچه از نظر ابعاد مورد بازبینی قرار می گیرند و هرگونه تخلف از قوانین به معنای عدم پذیرفته شدن سازه در مسابقات می باشد.نحوه بارگذاری سازه ها :

1. پل ها روی سطوح صافی قرار می گیرند.

2. یك صفحه فلزی یا چوبی به ابعاد 10 در 15 سانتی متر روی عرشه پل قرار می گیرد.

3. بار به صورت مداوم روی صفحه فلزی یا چوبی كه روی عرشه پل قرار دارد، اضافه می گردد، تا آنجا كه پل بدون هرگونه شكستگی در كل یا قسمتی از آن قادر به تحمل بار باشد . همچنین در هنگام بارگذاری حداكثر خیز قابل قبول برای پل 2 سانتی متر می باشد.عوامل موثر در گزینش بهترین سازه:1.كارآمدی سازه:

حداكثر نسبت بار تحمل شده به وزن سازه.

2. ارائه مقاله:

ارائه مقاله در مورد چگونگی طراحی ، بهینه سازی و ساخت سازه فشاری توسط نرم افزار power point)( .

چگونه شروع كنیم ؟برای وارد شدن به این رشته شما باید دارای خصوصیات اخلاقی چون كنجكاوی ، خلاقیت ، صبر ، همت و تلاش فراوانی باشید .

این خصوصیان به این علت مطرح گردید كه در ساخت و طراحی یك سازه موفق علاوه بر آگاهی از علوم مهندسی به این ویژگی ها نیازمند هستید . چرا كه ممكن در طراحی و ساخت یك سازه شما روز ها و هفته ها تلاش نمایید ، ولی در نهایت به دلیل یك اشتباه كوچك در طراحی یا ساخت ، سازه شما به حداقل ركورد مورد نظر نرسد .

هیجان انگیزترین بخش كار شما مربوط به زمان بارگذاری سازه می باشد ، كه سازه ای كه مدت زیادی برای طراحی و ساخت آن صرف كرده اید در نهایت در جلوی چشمان شما منهدم می گردد ، ولی آیا ركورد مورد نظر بدست می آید یا خیر ؟بطور خلاصه برای ساخت یك سازه شما باید مراح زیر را در پیش گیرید :

1-كشف خصوصیات عنصر سازه ای جدید با انجام آزمایش های ساده ولی دقیق . این مرحله شامل آزمایشهایی برای رسیدن به خصوصیاتی چون حداكثر تنش كششی ، حداكثر تنش فشاری ، مدول الاستیسیته، حداكثر بار بحرانی در كمانش و غیره می باشد .

2-كار بر روی خصوصیات عنصر سازه ای جدید ( ماكارونی ) و دست یافتن به نقاط ضعف و یا قدرت آن .

3- آشنایی با یك نرم افزار رایانه ای برای تحلیل و طراحی سازه . ( بطور مثال : SAP 2000 )

4- تحلیل سازه های ساخته شده در گذشته و رسیدن به نقاط ضعف و یا قدرت آنها .

5- طراحی سازه با توجه به اطلاعات بدست آمده.

6- تلاش برای رسیدن به بهینه ترین طرح ( بهینه سازی ) .

7 - ساخت سازه توسط ماكارونی و چسب .
نوشته شده در تاریخ شنبه 30 دی 1391 توسط میلاد | نظرات()
escort girls
یکشنبه 24 شهریور 1398 01:33 ب.ظ
Private ESCORT-BERLIN models offers top escort service and intercourse relationship around escorts agency.
Call girls and whores buy for home and hotel. Here you'll find ...
dobre witaminy na włosy
جمعه 22 شهریور 1398 10:53 ب.ظ
Asking questions are actually pleasant thing if you are not understanding anything entirely, except this post gives fastidious understanding yet.
וילות למסיבות
چهارشنبه 13 شهریور 1398 07:45 ق.ظ
cheers a lot this excellent website will be professional plus informal
sexy2call
جمعه 8 شهریور 1398 03:49 ق.ظ
sexy2call.co.uk Quick search and get the most up-to-date
results Discover a massage escort girl, discrete apartment or
any perfect and indulgent recreation. Seeking escort girls?
Discrete apartments? Generate a quick search by region
https://00-tv.com
دوشنبه 4 شهریور 1398 09:57 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts about دانستنی ها.
Regards
לופטים עם בריכה
یکشنبه 3 شهریور 1398 07:19 ق.ظ
many thanks a whole lot this site will be proper as well as relaxed
נערות ליווי ברמת גן
یکشنبه 3 شهریور 1398 12:40 ق.ظ
"We must build completely to another crescendo, cheri,"
he said. "And we all will have an ending which will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were packed with lust, as well as soft
skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I'd been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the actual top of his cock push agonizingly
at the entrance of my pussy, and Needed him to thrust
into me hard. Instead he retracted and slid his hardness back about my
clit.

I had been aching to get him inside, and I really could tell that his ought to push that wonderful hard cock inside me was growing.

His moans grew to check mine, and I knew the opinion of my wet
pussy lips for the head of his cock was getting an excessive amount of for of us."Let the finale begin," he was quoted saying, and then he slid the end of his cock inside me.


The two of us gasped because he held his cock there for your
moment. I contracted my pussy to him further inside, and hubby threw his head back on the sensation.
Inch by excruciating inch he pushed his cock inside me,
each time I squeezed my pussy around him. His cock
felt wonderful as it filled me, but I need to everthing inside
me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder, and then he
plunged his cock entirely in.
זונות
شنبه 2 شهریور 1398 03:05 ق.ظ
The ads are be subject to each of the binding laws
in the State of Israel.
נערות ליווי בתל אביב
دوشنبه 21 مرداد 1398 06:51 ق.ظ
Sexy2call Quick search and find the latest results Discover a massage escort
girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. In search of
escort girls? Discrete apartments? Produce a quick search by region of
Israel.
PrzewóZ OsóB Do Belgii
پنجشنبه 17 مرداد 1398 06:24 ق.ظ
Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up and also the rest of the website is also really
good.
produkty na powiększanie penisa
چهارشنبه 16 مرداد 1398 11:09 ب.ظ
Hi, just wanted to tell you, I loved this article. It was funny.
Keep on posting!
this link
شنبه 12 مرداد 1398 06:33 ق.ظ
Wow, incredible blog layout! How lengthy have you ever been running a blog for?
you make blogging look easy. The whole glance of your website is
magnificent, as neatly as the content!
וילות בצפון
جمعه 4 مرداد 1398 03:50 ب.ظ
thanks a lot this fabulous website can be proper along with everyday
חדרים לפי שעה בראשון לציון
جمعه 4 مرداد 1398 10:41 ق.ظ
Index Search Villas and lofts to rent, search by region, find during first minutes a villa
rented by city, a range of
konto firmowe
یکشنبه 23 تیر 1398 06:56 ب.ظ
This is a good tip especially to those new to the blogosphere.

Simple but very accurate info… Appreciate your sharing this one.
A must read post!
najlepsze konto
یکشنبه 23 تیر 1398 06:24 ب.ظ
Hello! I've been following your website for some time now and finally got the courage to
go ahead and give you a shout out from Houston Tx!

Just wanted to mention keep up the excellent job!
najlepsze konto firmowe
یکشنبه 23 تیر 1398 04:14 ب.ظ
For most up-to-date information you have to visit web and on web I found
this web page as a best site for most recent updates.
sexy2call
پنجشنبه 20 تیر 1398 02:54 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.

I'm having black coffee, he's using a cappuccino.
He or she is handsome. Brown hair slicked back, glasses which fit his face,
hazel eyes and the most amazing lips I've seen.
He's well made, with incredible arms and also a chest that sticks out
during this sweater. We're standing in the front of one another dealing with our everyday life, what we really
wish for for future years, what we're looking for on another person. He starts telling me that
bigger been rejected a lot of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you
', I believe that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I do not know. Everything happens for a good reason right.
But identify, you would not reject me, might you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, would you mind if I kissed you right this moment?' he explained as I recieve much better him and kiss him.

‘The very next time don't ask, do it.' I reply.

‘I favor how you will think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my hindfoot in their leg, massaging it slowly. ‘Precisely what do you like ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone that knows what you want. Somebody that won't say yes although I said yes. Someone who's not afraid of attempting interesting things,' he says. ‘I'm never afraid of attempting something mroe challenging, especially in terms of making something totally new in the bed room ', I intimate ‘And Everyone loves ladies who are direct, who cut throughout the chase, like you merely did. To be
honest, what a huge turn on.
וילות להשכרה באילת
چهارشنبه 19 تیر 1398 05:06 ب.ظ
Index Search Villas and lofts for rent, search by region, find during first minutes a villa
for rental by city, many different rooms lofts and villas.

Be stunned at the photographs and information that the site
has to make available you. The site is a center for every body the ads in the field,
bachelorette party? Use a friend who leaves
Israel? It doesn't matter what the main reason you need to rent
a villa for an upcoming event or maybe a bunch recreation suited to any
age. The website is also the midst of rooms with the hour, which is definitely another subject, for lovers who want a lavish room equipped
for discreet entertainment using a spouse or lover.
No matter what you are looking at, the 0LOFT website
is really a search for you to identify rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
דירות דיסקרטיות
چهارشنبه 19 تیر 1398 04:52 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's having a cappuccino.
He is handsome. Brown hair slicked back, glasses for his face, hazel eyes and the most beautiful lips I've seen. They are
nice, with incredible arms and also a chest that stands out about this sweater.
We're standing in the front of each other dealing with our lives, what
we want in the future, what we're looking for on another
person. He starts saying that he has been rejected a lot of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I have faith that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I don't know. Everything happens for an excuse right.
But identify, utilize reject me, could you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, you would not mind if I kissed you right now?' he said as I purchase better him and kiss him.

‘Next occasion don't ask, do it.' I reply.

‘I love how you would think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my rearfoot within his leg, massaging it slowly. ‘What can you enjoy in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone discussion what they have to want. A person that won't say yes although I said yes. Someone who's unafraid of attempting new stuff,' he says. ‘I'm never afraid of attempting interesting things, especially with regards to making interesting things in the sack ', I intimate ‘And I enjoy women that are direct, who cut in the chase, like you only did. Being
honest, which is a huge turn on.
נערת ליווי
دوشنبه 17 تیر 1398 09:06 ب.ظ
"We've got to build to an alternative crescendo, cheri," he said.

"And then we will have an ending that is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled up with lust,
plus the soft skin of his hard cock against my sex was having its
intended effect. I'd been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my
sensitive lips. I felt the head of his cock push agonizingly at the doorway of my pussy,
and I wanted him to thrust into me hard. Instead he pulled
back and slid his hardness back as much as
my clit.

I'm aching to own him inside, and I could truthfully tell that his must push that wonderful
hard cock inside me was growing. His moans grew to enhance mine, and I knew the
impression of my wet pussy lips on the head of his cock
was getting an excessive amount for both of us.

"Allow finale begin," he stated, and hubby slid the end of his
cock inside me.

The two of us gasped because he held his cock there for
your moment. I contracted my pussy to tug him further inside, and he threw his head back in the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his cock
inside me, and each time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful because it filled me, but I
wanted it all inside me. I rolled to the side and rested my leg against his
shoulder, and he plunged his cock all the way in.
נערת ליווי בבת ים
جمعه 14 تیر 1398 12:47 ب.ظ
Sexy2call Quick search and obtain the modern results Look for a
massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. In search of escort girls?

Discrete apartments? Produce a quick search by region
חדרים לפי שעה
جمعه 14 تیر 1398 05:03 ق.ظ
Index Search Villas and lofts rented, search by region, find
in a few minutes a villa rented by city, a variety of
rooms lofts and villas. Be in awe of the wonderful pictures
and data that the site has to provide you. The site is a center for everybody the ads from the field, bachelorette party?
Use a pal who leaves Israel? Regardless of the main reason you
have to rent a villa for the two event or merely a group
recreation well suited for any age. The site is also the
centre of rooms by the hour, which is definitely another subject, for lovers who are
looking for a lavish room equipped for discreet entertainment having a spouse or lover.

No matter what you want, the 0LOFT website will make a look for you to find
rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South and Gush Dan.
נערות ליווי בתל אביב
جمعه 14 تیر 1398 12:01 ق.ظ
Sexy2call Quick search and find the latest results Look
for a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and indulgent recreation. Looking for escort girls?
Discrete apartments? Generate a quick search by region of Israel.
נערת ליווי חיפה
دوشنبه 10 تیر 1398 11:20 ق.ظ
Sexy2call Quick search and acquire the most recent results Choose a
massage escort girl, discrete apartment or any perfect and
indulgent recreation. Searching for escort girls?
Discrete apartments? Make a quick search by region, the
biggest portal in Israel for discreet apartments and escort girls, many different youth ads that provide
you with service and guidance you didn't know, perform
a search by city to get the dream girl for the following indulgence,
business meeting? Ads never include and or provide and
or encourage and or imply the provision of sexual services.
The ads are controlled by all of the binding laws with the
State of Israel.
נערות ליווי ברמת גן
یکشنبه 9 تیر 1398 12:55 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's developing a cappuccino.
He's handsome. Brown hair slicked back, glasses that fit his
face, hazel eyes and the prettiest lips I've seen. He or she is quality, with incredible arms including a chest that
stands apart on this sweater. We're standing before of one another talking
about people, what we want in the future, what we're looking for on another person. He starts saying that bigger been rejected loads of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I only say He smiles at me, biting his
lip.

‘Oh, I wouldn't know. Everything happens for good reason right.
But identify, utilize reject me, would you Ana?' He
said.

‘No, how could I?' , I replied

"So, you wouldn't mind if I kissed you right now?' he explained as I buy closer to him and kiss him.

‘The next occasion don't ask, do it.' I reply.

‘I love the way you think.' , he said.

At the same time, I start scrubbing my rearfoot in her leg, massaging it slowly. ‘What exactly do you wish ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I really like determined women. Someone to know the things they want. A person that won't say yes because I said yes. Someone who's not scared of attempting something totally new,' he says. ‘I'm never afraid of trying new things, especially when it comes to making new stuff in bed ', I intimate ‘And I love females who are direct, who cut throughout the chase, like you merely did. Being
honest, that's a huge turn on.
צימרים
شنبه 8 تیر 1398 02:36 ق.ظ
Index Search Villas and lofts for rent, search by region, find in minutes a villa
for rent by city, many different rooms lofts and villas.
Be stunned at the photographs and data that they have to make available you.
The site is a center for everybody the ads within the field, bachelorette
party? Use somebody who leaves Israel? Regardless of the rationale you
need to rent a villa for the two event or maybe a gaggle recreation well suited for any age.
The site is also center of rooms with the hour,
which has already been another subject, for lovers who are searching for a luxurious
room equipped for discreet entertainment having a spouse or
lover. Regardless of you want, the 0LOFT website creates
a find you to identify rentals for loft villas and rooms throughout Israel, North South
and Gush Dan.
נערת ליווי ברמת גן
جمعه 7 تیر 1398 05:48 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino.
They are handsome. Brown hair slicked back, glasses that are great for his
face, hazel eyes and the most beautiful lips I've seen. He is quality, with incredible arms and
a chest that is different within this sweater. We're standing in-front
of one another preaching about our way of life, what you want money for hard times, what we're
searching for on another person. He starts saying that he's
got been rejected a lot of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you
', I say He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I wouldn't know. Everything happens for a reason right.
But analyze, can you reject me, could you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, you wouldn't mind if I kissed you right this moment?' he was quoted saying as I recieve nearer to him and kiss him.

‘When don't ask, just do it.' I reply.

‘I love the way you think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my your back heel in their leg, massaging it slowly. ‘What can you enjoy in women? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I enjoy determined women. Someone that knows what you want. Someone who won't say yes even if I said yes. Someone who's not afraid when you try a new challenge,' he says. ‘I'm never afraid of attempting something mroe challenging, especially with regards to making something mroe challenging in the bedroom ', I intimate ‘And I love women who are direct, who cut over the chase, like you just did. For being
honest, it really is a huge turn on.
fernando martinez gomez tejedor
جمعه 7 تیر 1398 08:42 ق.ظ
I do not even know how I stopped up right here, but I thought this post was once good.
I do not understand who you might be but definitely you're
going to a famous bloyger iif yoou happen to aren't already.
Cheers!
when will cialis be available in generic
دوشنبه 3 تیر 1398 04:59 ق.ظ

Thank you, Numerous information.

cialis dosage cialis et insomni online prescriptions cialis acheter du cialis a geneve how do cialis pills work fast cialis online side effects of cialis buy cialis online nz walgreens price for cialis tadalafil 5mg
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ
پوشیده چون جان می روی اندر میان جان من سرو خرامان منی ای رونق بستان من

چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو وز چشم من بیرون مشو ای مشعله تابان من

هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

تا آمدی اندر برم شد کفر و ایمان چاکرم ای دیدن تو دین من وی روی تو ایمان من

بی پا و سر کردی مرا بی‌خواب و خور کردی مرا در پیش یعقوب اندرآ ای یوسف کنعان من

از لطف تو چون جان شدم وز خویشتن پنهان شدم ای هست تو پنهان شده در هستی پنهان من

گل جامه در از دست تو وی چشم نرگس مست تو ای شاخه‌ها آبست تو وی باغ بی‌پایان من

یک لحظه داغم می کشی یک دم به باغم می کشی پیش چراغم می کشی تا وا شود چشمان من

ای جان پیش از جان‌ها وی کان پیش از کان‌ها ای آن بیش از آن‌ها ای آن من ای آن من

چون منزل ما خاک نیست گر تن بریزد باک نیست اندیشه‌ام افلاک نیست ای وصل تو کیوان من

بر یاد روی ماه من باشد فغان و آه من بر بوی شاهنشاه من هر لحظه‌ای حیران من

ای جان چو ذره در هوا تا شد ز خورشیدت جدا بی تو چرا باشد چرا ای اصل چارارکان من

ای شه صلاح الدین من ره دان من ره بین من ای ای فارغ از تمکین من ای برتر از امکان من
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
» iii
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
» Flaw
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :